Raha tagasi garantii

Me garanteerime, et kui olete saanud ebapiisav kvaliteet või vale objekt, mida tellida, siis me tagastame raha eest makstakse või saadame teise.

Parima kvaliteediga garantii

Me tagame kiire ja professionaalse teeninduse. Võime võimalike häirete lahendamiseks võimalikult kiiresti lahendada ja teatame teile tehtud otsustest.

Kauba tagastamine

Pärast paki saamist kontrollige seda hoolikalt. Kui pärast toote tutvustamist olete märganud, et see on kahjustatud ja soovite seda tagasi saata, võtke meiega ühendust e-posti teel. posti teel kohe ja esitage järgmine teave: ostetud eseme nimetus ja tellimuse number ning tagasisaatmise põhjus (kahjustatud, mitte objekt jne).

Saate objekti tagasi saata järgmistel juhtudel:

  • Kui te ei saanud seda, mida tellisite;
  • Kui teil on defektne toode;
  • Rohkem kaupu (kui ohutusseadet pole kahjustatud). See tagasimakse on 2,5 € tagasimakse.

Kui kauba tagastamise põhjustavad halva kvaliteediga (nt.: Vigastatud pakendid jne) Või ei saanud toode, mida tellida, me läbi omal kulul valikuliselt asendatud halva kvaliteediga toote õigel kvaliteediga toote või tagastab raha eest kaupu.

Ebasobivat kvaliteetset kaupa muudetakse või tagastatakse vastavalt "Artiklite tagastamise ja vahetamise eeskirjad"Heaks kiidetud 2001i poolt Juuni 29 d. Majandusministeeriumi korralduse nr 217

Õiglase kvaliteediga kaubad tagastatakse Leedu Vabariigi majandusministeeriumi 2001 alusel. Aug. 17 d. Tellimuse nr 258 heaks kiidetud "Reeglid kaupade müümiseks ja teenuste pakkumiseks lepingute tegemisel kommunikatsioonivahenditega"Vastavalt kehtestatud korrale. Sellisel juhul maksab kauba tagastamise eest ostja. Tagastatud toode peab olema täielikult täidetud. Sa täidad kogu toote kogumise ja pakendi. Kui toode pole täielikult kokku pandud ja korralikult pakendatud, ei aktsepteeri me tagasimaksega toodet.

Kas teil on täiendavaid küsimusi? Susisiekite su mumis.