1-12i toodete näitamine - kokku on 17

Edutamine!
15.95 - 38.85
14.95
Edutamine!
24.95 - 59.85
Edutamine!
18.45 - 44.35
Edutamine!

Mälu ja ajutine tegevus

Bacopa Monnieri 60 haud. 250 mg.

15.45 - 36.35
Meil pole seda
14.95
Edutamine!
16.35 - 33.60
Edutamine!

Mälu ja ajutine tegevus

Neurozan Plus N56

34.45 26.45
Edutamine!
25.75 20.45
12.75
Edutamine!
Meil pole seda
9.95 - 16.95
Edutamine!
Meil pole seda
9.95 - 16.95

Toidulisandid väsimuse ja stressi eest

Väsimuse või stressi korral tundub meid ärritunud ja häiritud. Toidulisandid võivad olla hea lahendus väsimuse või stressi vähendamiseks.

Vitamiinid ja muud toidulisandid

Kui te juba sööte tasakaalustatud toitumist, ei pruugi seda tüüpi toidulisandid olla vajalikud. Kuid kui teate, et teie dieedil puuduvad olulised toitained, võivad toidulisandid olla sümptomite leevendamise võti. Kuigi toidulisandid ei asenda toitu, saavad nad aidata teil toitaineid, mida vajate kõige rohkem. Teie arst võib samuti aidata teil tuvastada või kinnitada ebasoodsaid olukordi, samuti anda teavet annuse ja üldise tervise kohta.

1 B-grupi vitamiinide kompleks

B-rühma komplekssed toidulisandid sisaldavad kõiki teie kehale vajalikke B-vitamiine. Paljud on terve närvisüsteemi jaoks väga olulised. Nad võivad samuti aidata ennetada ärevuse ja depressiooni sümptomeid. Kuidas võtta: B-kompleksid, mis sisaldavad kõiki B-rühma vitamiine, võivad märgistusest erineda.

2 C-vitamiin

Antioksüdandid nagu C-vitamiin võivad aidata vältida oksüdatiivset kahjustust teie närvisüsteemis. Oksüdatiivne kahjustus võib suurendada ärevust ja väsimust.

3 GABA

Gamma-aminobutüülhape (GABA) on aju aminohape ja neuromediaator. Keha peab sisaldama piisavalt GABA-d. Parim on enne magamaminekut võtta.

4 L-teaniin

L-teaniin on aminohape. See rahustav ravim on leitud roheliste teed. Sobib kasutamiseks enne magamaminekut ja selle ajal.

Taimsed lisandid

Mõned ravimtaimed sisaldavad fütokeemikaale, mis aitavad stressi ja ärevust ületada. Taimsed toidulisandid on tavaliselt tinktuura, ekstraktid, tee- või kapslivormid.

1 Ashwagandha

Ashgabat (Jõuline vitaan) on adaptogeen ja ajurveediline ravim. Ausgabati soovitatakse jooma paljudest loomadest, mida põhjustab kaasaegne elutempo. See on nagu toonik meie keha rahustavaks ja tugevdavaks.

2 Bacopa Monnieri

Bacopa Monnieri (Brahmi) on taimeekstrakt, mis aitab parandada vaimset püsivust, säilitades samal ajal lõõgastuse füsioloogilised protsessid. Bacopit peetakse närvide ja ajurakkude jaoks oluliseks toonikule kohanduvaks iduliiniks, mis tähendab, et see võib aidata kognitiivset toimet.

3 Rhodiola Rosea

Rhodiola Rosea (Röstitud Rhodiol) on Alpide piirkondades kasvav taim. See on juba sadu aastaid kasutatud närvisüsteemi tooniks ja rahustavaks aineks.