Edutamine!
18.95 - 33.95
Edutamine!
Meil pole seda
15.95 - 36.85
Edutamine!

Mälu ja ajutine tegevus

OMNIMIND® N ° 1 40 haud.

29.95 - 79.85
Edutamine!

Keskendu kontsentratsioonile

Dopavite originaal 60 vahekaardid.

24.25 - 66.75
25.25
Edutamine!

Mälu ja ajutine tegevus

Citicoline 60 haud. 250 mg.

25.85 - 59.95
Edutamine!
24.95 19.95
Edutamine!
Meil pole seda
22.95 19.95

Motivatsiooni ja motivatsiooni toidulisandid

Kaasaegne stressirohke eluviis või alatoitumine võib oluliselt mõjutada dopamiini ja serotoniini tootmist ajus. Dopamiin ja serotoniin on neuromediatorid, kes vastutavad motivatsiooni, kontsentratsiooni kontsentratsiooni ja meeleolu eest. Toidulisandid võivad olla tõhus viis normaliseerida dopamiini või serotoniini taset ajus.

Dopamiini toidulisandid

Dopamiin on teie aju keemiline aine, mis mängib rolli kognitsiooni, mälu, motivatsiooni, meeleolu, tähelepanu ja õppimise reguleerimisel. Samuti aitab see otsuste tegemisel ja une reguleerimisel. Tavalistes tingimustes kontrollib dopamiini tootmist teie keha närvisüsteem tõhusalt. Siiski on erinevaid elustiili tegureid ja tervislikke seisundeid, mis võivad vähendada dopamiini taset. Madala dopamiini taseme sümptomid on rõõmu kaotamine asjades, mida kord tundus mõnus motivatsiooni ja apaatia puudulikkus.

1 Dopavite Original

Sinu aju vajab laia toitainete, mis on koos tegutsedes sünergia, et tagada optimaalne tervis ja jõudlust. Dopavito patenteeritud valem on tsingi ja raua, mis aitab kaasa normaalsele kognitiivsele funktsioonile. Lisaks foolhapet ja vitamiin B6 psühholoogilise aitab säilitada normaalset funktsiooni ja Folaatidest vitamiini niatsiini B6 ja aitab kaasa normaalse toimimise närvisüsteemi.

2 Atsetüül-L-türosiin (NALT)

NALT on modifitseeritud tavalisest L-türosiinist, kuna see sisaldab äädikhapet. Arvatakse, et see suurendab ühendi biosaadavust ja seetõttu imendub see paremini vereringesse. L-türosiini tekitatakse organismis mõnest teisest aminohappe fenüülalaniini ning see mõjutab tootmise paljude tähtsate neurotransmitterite ajus. Täpsemalt, see puudutab hormooni epinefriini, norepinefriini ja dopamiini tootmist. Samuti mängib see olulist rolli hormoonide tootmisel kilpnääre.

3 Magneesium

Magneesium mängib olulist rolli terve keha ja vaimu hoidmisel. Magneesium ja selle antidepressandid ei ole ikka veel täielikult teada, kuid on tõendeid selle kohta, et magneesiumi puudus võib kaasa aidata dopamiini kahanemisele ja suurenenud depressiooniriskile.

4 L-fenüülalaniin

Seda kasutatakse toiduainete ja jookide valmistamisel ning neid müüakse toiduainena. L-fenüülalaniin võib olla kasulik motivatsioonile, meeleolule ja kontsentratsioonile.

Konsulteerige meiega - Me aitame teil valida kõige sobivama toidulisandi.