Edutamine!

Mälu ja ajutine tegevus

OMNIMIND® N ° 1 40 haud.

29.95 - 79.85
19.95 - 32.95
Edutamine!

Keskendu kontsentratsioonile

NEURODRIVE® 30 haud.

26.65 - 46.35
Edutamine!
14.15 - 32.45
Edutamine!

Mälu ja ajutine tegevus

Neurozan Plus N56

34.45 26.45
Edutamine!
25.75 20.45
Edutamine!
25.79 19.95
Meil pole seda
14.95
Meil pole seda
12.75
Edutamine!
28.85 19.95

6 toidupakenduste parimad toidulisandid

Säilitage oma looduslikku energiat, sööge hästi tasakaalustatud toitumist, regulaarselt harjutades ja korralikult magate. Kuid need asjad ei ole alati võimalikud, eriti elu vajaduste ühendamisel. Siin on 11i looduslikud vitamiinid ja toidulisandid, mis võivad teie energiat suurendada.

1 Kuldne Root - roosa Rhodiola või Rhodiola Rosea

Röstitud Rhodiola on rohi, mis kasvab teatud külmas ja mägine piirkonnas. Seda kasutatakse laialdaselt kui adaptogeeni, mis on looduslik aine, mis aitab teie kehal toime tulla stressiga. Arvatakse, et Rhodiola suurendab teie keha võimet kohaneda stressiga, leevendades füüsilist ja vaimset väsimust. See võib aidata ka depressiooni sümptomeid vähendada.

2 Koxminment Q10 (CoQ10)

Q10 Co-™ looduslikult toodetakse kehas. Seda leidub kõigis rakkudes, kuigi südames, neerudes ja maksas on kõrgeim tase. Rakud kasutavad Q10i kaasfimente, et toota energiat ja kaitsta oksüdatiivsete kahjustuste eest. Q10 on toitaine, mida on vaja energia tootmiseks teie kehas olevatest rakkudest. Vananemine ja teatud haigused on seotud väikese koguse koensüümiga Q10, mis võib suurendada väsimust. Cox'i Q10 toidulisandid aitavad seda parandada.

3 Ultra B grupi vitamiinid

Riboflaviin (vit.2 B2) aitab kaasa normaalsele rauavahetuse, mis on tuntud normaalse vere punaliblede ja hemoglobiini teket tavaliseks hapnikuks transpordikulud ümber keha. Koos vitamiine B6, B12, niatsiin (vit. B3) ja pantoteenhape aitab kaasa normaalsele energia vabanemine ja vähendab väsimust ja stressi.

4 Kofeiin ja L-Teaniin

Kofeiini kasutatakse tavaliselt oma energiat parendavate omaduste poolest ja seda leidub kohvi-, tee-, kakao- ja energiajoogidena. Kuid paljud inimesed piiravad kofeiini või hoiavad seda täielikult, kuna primaarenergia suurenemise tõttu võib see põhjustada ärritust, närvilisust ja ärevust. Siiski võib L-teaniini kombinatsioon kofeiiniga lisandina olla lihtne viis nende kõrvaltoimete vältimiseks. Kofeiini ja L-Teaniini seostamine on tõhus viis, mis võib suurendada teie energiat, vähendades samal ajal kofeiini negatiivseid kõrvaltoimeid.

5 Tsitrulliinmalaat

Nime "citrulline" pärineb "Citrullus vulgaris"Ladina arbuus sõna, mis ta oli eraldatud. Tsitrulliini tööd, suurendades lämmastikoksiidi taset organismis. Lämmastikoksiid toimib vasodilataatoriga ja veresoonte lihaseid laieneda ja seega suurendab vereringet. See võimaldab vere, hapniku ja toitainete reisida kõik kehaosad . siiski võime toota lämmastikoksiidi on piiratud, võib olla mis tahes füüsilist nõrkust ja jõuetus. tsitrulliin teo suurendada lämmastikoksiidi organismis.

6 Türosiin

Türosiin on teie kehas looduslikult toodetud aminohape. Seda leidub enamikus suures valgusisaldusega toidus, kaasa arvatud kana, munad ja piimatooted. Türosiin on oluline neurotransmitterite tootmiseks, mis on kemikaalid, mis edastab sõnumeid teie ajule. Arvatakse, et neurotransmitter tase võib väheneda, sest intensiivne vaimne ja füüsiline aktiivsus, mis võib negatiivselt mõjutada kontsentratsiooni ja energia taset. Türoksiini toidulisandid võivad aidata taastada neurotransmitterite taset, aidates seeläbi vaimset tööd ja energiat.

Konsulteerige meiega - Me aitame teil valida kõige sobivama toidulisandi.