Kuvatakse 1 kuni 12 14

Aminohapped on valkude koostisosa. Aminohappe molekulide omavahel seonduda moodustades erinevaid ahelaga struktuure (peptiidid), mis annab juurdepääsu erinevaid muutujaid - luud, juuste või küünte - valgu spetsiifilisi omadusi

Edutamine!
18.95 - 33.95
Edutamine!
15.95 - 38.85
Edutamine!
Meil pole seda
15.95 - 36.85
25.25
Meil pole seda
14.95
Edutamine!
14.15 - 32.45
Edutamine!
16.35 - 33.60
Edutamine!
24.95 19.95
Edutamine!
25.79 19.95
Edutamine!
Meil pole seda
22.95 19.95
Meil pole seda
14.95
Edutamine!
29.95 21.15

Aminohapped

Aminohapped on oluline mitte ainult taastada lihaste pärast koolitust ja kaitse, vaid ka säilitada optimaalse ajutegevus. See eeldab piisava koguse aminohappeid valgu, mida toodetakse tooraine toota neurotransmitterite ja neuropeptides, nimelt Keemia närvirakke suhtlemiseks kasutavad. Näiteks, kui soovite suurendada erksust ja keskenduda, parandada nende mõttes heaolu ja vältida stressi mõju, pead suurendama aminohappe L-türosiin kogus.

Dopamiin on "hea tunne" neurotransmitter seotud tasu keskused meie aju, mis aitab luua optimismi ja entusiasmi tundeid. Dopamiin ja muud katehhoolamiinide mõjutada närvifunktsioonile, aitab vähendada väsimust ja säilitada energia taset.

Aminohapped, et tõsta dopamiini taset

Dopamiin koos teise neurotransmitteriga, mida nimetatakse atsetüülkoliiniks, on õppimise ja mälestuste jaoks väga oluline, seda saab suurendada Atsetüül-L-karnitiin (ALCAR).

Teisisõnu võib ALCAR teie aju võimendada ja kaitsta. ALCAR'i on uuritud Alzheimeri tõve aeglustumise aeglustumise tõttu. Samuti on tõestatud, et see aitab ammoniaagist keha välja puhastada ja selle taseme tõus võib otseselt aju funktsiooni kahjustada. Kuid te ei tohi ajuhaigustest kannatada, et saaksite ALCAR kasu.

Lisaks sellele täheldati ajus dopamiini, atsetüülkoliini ALCAR ka kasutab paremini hapnikku ning seeläbi parandada mitokondrite funktsiooni ning rohkem energiat. Sellega seoses toimib sünergiliselt teiste mitokondriaalse tugimaterjal nagu alfa-lipoehape-happe koensüüm Q10. Soovitame valida toidulisandi Alcar + Alpha lipohape.

Stressi vähendamine ja lõõgastus

Neile, kes soovivad rohkem rahustavat, lõõgastavat ja parema une kvaliteeti, soovitame aminohapet trüptofaan või selle otsene metaboliit 5-hüdroksüproptofaan (5-HTP), millest teie keha toodab neurotransmitterite serotoniini ja hormooni melatoniini.